Bugün - 24 Mart 2018 Cumartesi
Foto Galeri
Video Galeri
Firma Rehberi
Künye
Reklamlar
Yayın İlkeleri
Üye İşlem
 Bize Ulaşın
www.silivrimiz.com Logo
Gündem
Politika
Belediye
Kültür Sanat
Eğitim
Esnaf
Spor
Cemiyet
Doğum
Vefat
Diğer »
-
İstanbul 10°°C
Haber Detayları

Selimpaşa'dan Muhteşem Karşılama!

AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert’i Selimpaşa mitinginde binlerce vatandaş karşıladı.

Politika Haberi - 26 Mart 2014 Çarşamba - 20:57
AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert’i Selimpaşa mitinginde binlerce vatandaş karşıladı.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert’i Selimpaşa mitinginde binlerce vatandaş karşıladı. Programa  Selimpaşa Mahalle sakinlerinin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve İstanbul Milletvekili Halide İncekara, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Ferhat Sakallı, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Tarkan Burçak Uygun, AK Parti Silivri Kadın Kolları Başkanı Zinnet Demirel, AK Parti Silivri Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gezeren, Selimpaşa eski Belediye Başkanı Ahmet Yağcıoğlu, eski İlçe Başkanı Metin Karakaş, Çanta eski Belediye Başkanı Saffet Sert, Değirmenköy eski Belediye Başkanı Osman Topaç, Gümüşyaka eski Belediye Başkanı Hüseyin Agu, Ortaköy eski Belediye Başkanı Erdinç Tabak, Selimpaşa Mahalle Başkanı Fatih Meto,  Belediye Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensupları da katıldı. Miting, dev bayraklı, havai fişekli karşılama ile başlayarak, büyük bir coşku ile devam etti.

 

SELİMPAŞA BİZİ HİÇBİR ZAMAN MAHCUP ETMEDİ

Selimpaşa’nın her zaman AK Parti’ye destek verdiğini söyleyen AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral; “Buradan manzara muhteşem gözüküyor. Teşkilatım adına hepinize çok teşekkür ediyorum. Selimpaşa bizi hiçbir zaman mahcup etmedi. Her zaman buradan güzel sonuçlar aldık. Bu öyle bir seçim ki şuanda Türkiye’nin siyasetinin yeniden dizayn edileceği bir tarihi yaşayacağız. Ben Selimpaşa’nın sağduyusuna inanıyorum sizlere güveniyorum. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Selimpaşayla Kavaklıyla, Gümüşyakayla, Ortaköyle, Çantayla on binlerce yürek karşıladı. Silivri, Silivri olalı böyle kalabalık görmedi. Birilerinin uykuları kaçtı. Hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Başbakanımız buradan mutlu ayrıldı. İstanbul’daki mitingde de diğer mitinglerinde de Silivri dedi. Bizi çok mutlu ettiniz” dedi.

 

AK PARTİ’Yİ HER ZAMAN SANDIKTA BİRİNCİ ÇIKARDINIZ

İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca; “Selimpaşa bugün muhteşem. Yıl 2002. Adalet ve Kalkınma Partisi henüz yeni kuruldu ve ilk kez halkın karşısına çıkıyorken, Selimpaşa sandıkta AK Parti’yi bir numara yaptı. Her zaman AK Parti Selimpaşa’da birinci parti çıktı. 2004 yılında Ahmet Yağcıoğlu Başkanımız ekibe katıldı. Sonra pek çok kardeşimiz de aramıza katıldı. Güzel duygularla, 30 Mart’taki zaferde bir arada olacağız. Hepinizi saygı ile selamlıyorum” şeklinde konuştu.

 

KADİR TOPBAŞ HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Selimpaşa’ya büyük yatırımlar yaptığını söyleyen Selimpaşa eski Belediye Başkanı Ahmet Yağcıoğlu; “Değerli hemşehrilerim, çok uzun yıllar sizlerin desteği ve güveni ile sizlere hizmet ettim. 15 yıllık belediye başkanlığı sürecimin ardından bir dönem ara verdim. Geçen dönem tekrar sizlerin karşısına çıktım. Beni yeniden desteklediniz. Selimpaşa’da devlet hastanesi, fen lisesi, turizm meslek lisesi, Anadolu lisesi, tarihi bina onarımı, camii onarımı gibi büyük hizmetler yaptık. Selimpaşa’da Atatürk Caddesi, Adnan Menderes Bulvarını sizlerin hizmetine sunduk. Bunları yaparken yanımızda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Mimar Kadir Topbaş vardı. Geçen 5 yıl içerisinde Selimpaşa’ya 300 Milyon TL civarında yatırım geldi. Bu dönem Selimpaşa’nın 50 Milyon TL’lik arsa sattılar, sadece 2 Milyon TL yatırım getirdiler. Allah nasip ederse Kadir Başkanımız ve Tahir Başkanımızı sizlerin değerli oyları ile zafere taşıyacağız” dedi.

 

HALİDE İNCEKARA: SİZLERE UZUN ADAMIN SELAMINI GETİRDİM

Programa katılarak destek veren AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve İstanbul Milletvekili Halide İncekara; “Bize büyük bir millet olmanın gururunu, güçlü bir devlet olmanın onurunu yaşatan, zalimlerin korkulu rüyası, mazlumların ümidi, uzun adam Recep Tayyip Erdoğan’dan sizlere selamlar getirdim. 3 saat içerisinde binlerce insan toplanarak, dünya mazlumlarının yüzünü güldüren liderin, yüzünü güldüren Silivri’nin önünde saygı ile eğiliyorum. O günden beri bütün mitinglerde Başbakanımız her gittiği şehirde sizleri sevgi ve saygı ile anmaktadır. Silivri’de Tahir Başkanımızı sizlere emanet ediyorum. Artık beceriksizleri, başarısızları yakanızdan silkin atın” şeklinde konuştu.

 

SARIGÜL SİLİVRİ’DE BİR TANE PROJE SAYAMADI

Selimpaşa’ya desteklerinden dolayı teşekkür eden ve projelerinden bahseden AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert; “Sizler 19 Mart’ta Silivri Atatürk Meydanı’nda bir destan yazdınız. 3 saatte o alanı doldurdunuz. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, siyaset hayatında böyle bir şey görmediğini söylüyor ve gittiği her şehirde Silivri’yi anlatıyor. Bizler öyle bir aileyiz ki 23’nde de Yenikapı’da bir destan yazdık. Bu akşam Selimpaşa’da da sizler bir destan yazıyorsunuz. Bu kalabalığı görenlerin uykusu kaçıyordur. Ben de içinizden biriyim. Çanta’da doğmuş bir kardeşinizim. Günler bir bir geçiyor. Bizler de sizin gibi sabırsızlanıyoruz. 30 Mart gelsin de AK Parti bayrağını Silivri Belediyesi’nin burcuna dikelim. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş, 10 yılda İstanbul’da inanılmaz hizmetlerin altına imzasını attı. Ulaşım ağları ile İstanbul’un altını nakış gibi işledi. 186 tane alt geçit, üst geçiş yaptı. 7 tepeye 7 tünel projesinin dört tanesini yaptı, diğerlerinin çalışmalarını sürdürüyor. 2 milyon ton asfalt döktü. 221 kilometre dere ıslahını gerçekleştirdi. Boğazdan, Haliç’e su pompalandı. Bugün Haliç balık tutulan bir yer oldu. 160000 vatandaşımız İsmek kurslarında meslek sahibi oldu. Kadir abimiz bunları yaparken Cumhuriyet Halk Partisi adayı Mustafa Sarıgül ne yaptı? Mustafa Sarıgül 2 kere Silivri’ye geldi. Hiç proje sayabildi mi? Sayamadı. Çünkü bunların projeleri yok.

 

SELİMPAŞA’YI SATANLARA SAHİP Mİ ÇIKACAKSINIZ?

“ Silivri geneline baktığımız zaman devlet hastanesi, belediye binası, Müjdat Gürsu spor tesisleri, kapalı spor salonları, alt yapı çalışmaları, doğalgaz, adliye sarayı gibi pek çok hizmetin 2004-2009 yılları arasında AK Parti ile geldiğini görüyoruz. Hüseyin Turan Başkanımız zamanında Silivri’ye tam 850 Milyon TL yatırım gelmiş. Ama Silivri 5 yıldır hiç hizmet görmedi. Silivri 5 yılda 5 park 5 meydan düzenlemesi yaptılar. Belediyenin borcu 850 Milyon TL’ye ulaştı. Atatürkçüyüz diye geçiniyorlar. 10 Kasım’da Bulgaristan’da kumar masasında uyuyakalmış bir başkan olabilir mi? En kutsal marşımız olan İstiklal Marşı’nı yarıda kesen bir başkan olabilir mi? Bunlar sözde Atatürkçüler. Ben Atatürk’ün köyünden gelmiş bir ailenin çocuğuyum. Vatandaşlarımıza her an hizmet için çalışan bir partinin mensubuyum. Asıl Atatürkçü benim. Selimpaşa’yı satanlara sahip çıkacak mısınız? Biz proje partisiyiz. Silivri’mize devlet üniversitesi, metro, kültür merkezi, spor kompleksi, hayvan barınakları, avcılar için atış poligonu, gösteri adası, kavşaklar, katlı otoparklar ve daha sayamayacağımız kadar hizmet kazandıracağız. Sizlerin desteği ile Silivri kalkınacak, Selimpaşa kalkınacak” diyerek programa katılan vatandaşlara teşekkür etti ve program sona erdi. 

 
Anahtar Kelimeler:AK, Parti, Silivri, Belediye, Başkan, Adayı, Mimar, Tahir, Sert’i, Selimpaşa, miting,
Kaynak / EditörSilivrimiz.com - Silivri Haber
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Politika Haberleri
MHP'li Karakoç'a Silivri'de Yoğun İlgi
Mimar Sinan'ı Anma Günü Mesajı
Demiral'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

Demiral'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
Ak Parti Silivri Genel Merkez Kongresindeydi
Demiral'dan Yeni Genel Başkan Açıklaması
Silivri Cezaevi'nde Demirtaş Birinci Çıktı
Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Silivri'den Ekmelettin Çıktı
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Diğer Başlıklar

Zabıta Teşkilatının 189. Yaşı Kutlandı
3. Tarım Fuarı Yoğun Katılımla Gerçekleşti
Arazi Satışlarıyla İlgili Toplantı Gerçekleştirildi
Silivri'nin En İyi Domatesi Seçildi
Silivri'de Zafer Bayramı Coşkusu
Silivri Tarım Fuarı Başladı
Kültür Merkezi Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
Silivri'de Domates Festivali ve Tarım Fuarı Günleri
Kadıköylü Üreticilere Teşvik Töreni
Yaz Spor Okulları Törenle Sona Erdi
Ulusal Gazeteler
Yazarlar 
Anket

Silivri Belediyesi'nin hizmetlerinden memnun musunuz?


  
Evet47 Kişi (%19 )
  
Hayır195 Kişi (%81 )

Toplam 242 Kişi

Hava Durumu ( İstanbul )
Bugün
6°°C - 10°°C
Pazar
6°°C - 12°°C
Pazartesi
9°°C - 17°°C
Salı
8°°C - 16°°C
Namaz Vakitleri ( İstanbul )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
05:2706:5513:1816:4319:2820:49

24 Mart 2018 Cumartesi
Tarihte Bugün
Kim KimdirTümünü Göster
Günün Sözü
Sakın kendisine verdiğin kıymeti sana vermeyenle arkadaş olma.
(Hz. Muhammed)
Arşiv Arama
Karikatür

Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Yayın İlkeleri
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
1,27ms